תיאור הפרויקט:

משרד החינוך מקיים מערך סיוע ליחידים המסייע לקידום התפתחותם הרוחנית, הגופנית והחברתית של התלמידים והסטודנטים בישראל, בדרך של הענקת מלגות עידוד או סיוע או פרסי הצטיינות לתלמידים וסטודנטים ראויים הלומדים בבתי הספר שבפיקוח  המשרד ו/או מוסדות על תיכוניים מוכרים, עפ"י קריטריונים שיקבע המשרד.

מטרה:       לסייע לתלמידים שאינם יכולים לממן רכישת ספרים, אביזרי לימוד, ופעולות העשרה לימודיות חינוכיות וחברתיות.

אודות המנהלת:
חברת מרמנת נבחרה ע"י משרד החינוך במכרז להפעלת מערך תשלומי מלגות ופרסים לתלמידים וסטודנטים.

 מרמנת ארגון וניהול פרוייקטים בע"מ יצאה לדרך עצמאית בשנת 1994, וזאת לאחר שנים רבות בהן היתה הזרוע הביצועית לניהול הפרוייקטים של חברות האם: "מרטנס הופמן יועצים לניהול בע"מ" ו"אמנת ניהול ומערכות בע"מ". לחברת מרמנת ניסיון עשיר של למעלה מעשור בניהול פרוייקטים גדולים ומורכבים בפריסה ארצית מעולם הלוגיסטיקה, החינוך, הרווחה והשירות.
באילו תחומי פעילות אנו מתמחים?
לוגיסטיקה ותפעול – הקמת מנהלות ייעודיות לארגון וניהול כל פעילות הפרוייקט, תיאום בין גופים, הכשרה והפעלת עובדים בפריסה ארצית, איסוף, הזנה ועיבוד נתונים במערכות ממוחשבות ייעודיות, הנהלת חשבונות ורכש בהיקפים גדולים, הקמה והפעלה של מוקדי מידע ותמיכה טלפוניים ממוחשבים (
Help Desk), ארגון ימי עיון וכנסים ועוד.
הדרכה והטמעה – ביצוע הדרכה ופיתוח עזרים ומערכי הדרכה בתחומי תוכן שונים (בשיתוף צוות מומחים רב תחומי), פיתוח והעברת קורסים של למידה מרחוק, הקמה ותפעול של מרכזי הדרכה/הנחייה לצורך הכשרה ייעודית, הטמעת מערכים פדגוגיים ותוכנות מחשב ייעודיות.
פיקוח ובקרה – לצד פיתוח מנגנוני פיקוח ובקרה פנימיים לניהול שוטף ושליטה מקסימלית בפרוייקטים בתחומים שונים (בקרה תקציבית, בקרת איכות תוצרים, בקרת תיעוד), אנו מנהלים פרוייקטים בקרתיים העוסקים בבקרה חיצונית על גופים ופעילויות שונות בהיקף של אלפי בקרות שטח בשנה.

                                                                      כל הזכויות שמורות © 2007                                                                               Created By ERG