5 שלבים לעיצוב הבית בקלות וביעילות

קורה לא פעם שאחרי מספר שנים שאנחנו גרים באותו הבית אנחנו רוצים לרענן את הבית ולעצב אותו מחדש. אם אתם כאן, סימן שגם אתם החלטתם שאתם רוצים עיצוב מחדש, בין אם זה לפתוח חלון חדש במטבח כדי להכניס יותר אור ואוויר, בין אם זה להוסיף תאורה מעניינת או אולי להוריד קיר בטון כדי להגדיל חדר בבית.
התהליך הוא לא פשוט ודורש כמה הכנות מראש, ואנחנו כאן כדי לעזור לכם ולתת לכם יד מכוונת לפני שאתם מתחילים להזיז רהיטים ולשבור קירות.

  • תכננו מראש

תכננו מראש את סוג השינוי שאתם רוצים לבצע בבית, במיוחד אם מדובר בשבירה של קירות בטון או פתיחה של פתח חדש לדלת או חלון. בהתאם, תכננו את התקציב שלכם והקציבו עוד כשלושים אחוז נוספים להוצאות בלתי צפויות.
השיטה הטובה ביותר והחסכונית ביותר לשבירה של קירות בטון ופתיחת פתחים היא קידוח היהלום, שמבטיח תוצאות מדויקות במהירות וביעילות, ללא צורך בתיקונים, כך שנחסך לכם הרבה כסף וכאב ראש.

  • 2. התמקדו במה שבאמת חשוב לכם

כדי שתוכלו באמת ליהנות מהבית שלכם, התמקדו והשקיעו במה שחשוב לכם בבית. אם חשובים לכם האור והמרחב בבית, אתם יכולים להרחיב חלון קיים או לפתוח דלת. קידוח היהלום מאפשר לכם לפתוח חלון בדיוק כמו שאתם רוצים עם גימורים מושלמים או ליצור פתחים לדלתות בדיוק בגודל שאתם צריכים.

  • 3. בחרו אנשי מקצוע מתאימים

ברגע שהעיצוב והתקציב מוכנים, זה הזמן להתחיל לבחור בעלי מקצוע מתאימים ומומחים בתחומם, לא לפני שביצעתם את כל הבדיקות וקיבלתם חוות דעת והמלצות.  אנשי מקצוע טובים הם כאלה שיכולים לתת לכם פתרונות לכל מצב, כמו למשל מסדרון צר או חדר אמבטיה קטן. בכל הקשור לקידוח בטון, מקדח היהלום הוא נייד וקל משקל כך שניתן להפעיל אותו בכל מקום, אפילו בשלט רחוק.  ולא משנה כמה אתם סומכים על בעלי המקצוע שלכם, חשוב שתישארו בעניינים ותהיו מעורבים בתהליך, כך שאם אתם רואים משהו שלא מוצא חן בעיניכם או שדורש תיקון,  מיד תוכלו להתריע על כך לאיש המקצוע.

  • 4. עשו עניין גדול מהפרטים הקטנים

אחרי שביצעתם את כל השינויים הגדולים בבית, הגיע הזמן להוסיף את המגע האישי שלכם לבית.
הדברים הקטנים הם אלה שעושים את הבית לנעים וכיפי, כמו גופי תאורה מעניינים במקומות הנכונים, תמונות או חפצי אומנות שאתם אוהבים, כורסאות וינטאז' או שולחן קפה שאהבתם  במיוחד.
מומלץ לנצל את התקופה לשפץ רהיטים ישנים שיוסיפו אופי לבית וגם לעשות סדר ולזרוק כל מה שאין לו מקום או שאין לו שימוש.